Spółdzielnia Mieszkaniowa „SM Czuby” w Lublinie poszukuje pracownika na stanowisko:

ZASTĘPCA GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Kształtowanie polityki rachunkowości Spółdzielni.
  • Nadzorowanie prowadzenia rachunkowości zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  • Kontrolowanie dokumentów finansowych i nadzorowanie prawidłowego ich obiegu.
  • Kształtowanie i realizacja strategii finansowej Spółdzielni.
  • Analiza i bieżąca kontrola zapisów kont księgowych.
  • Nadzorowanie rozliczeń z pracownikami i kontrahentami.
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych.
  • Współpraca z innymi działami i instytucjami zewnętrznymi.

NASZE WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe mile widziane.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Wiedza w zakresie zagadnień księgowych i podatkowych.
  • Zdolności organizacyjne, pracy w zespole i zarządzania ludźmi.
  • Mile widziana umiejętność obsługi programu ZSI Unisoft.

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Prywatne ubezpieczenie grupowe.
  • Świadczenia socjalne.
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje.
  • Pracę od zaraz.

Osoby zainteresowane prosimy o osobiste doręczenie lub przysłanie CV oraz listu motywacyjnego wraz z dołączoną klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Spółdzielnia Mieszkaniowa „SM Czuby” w Lublinie
Ul. Watykańska 6, 20-538 Lublin
tel. 81 464-17-00 / 724 406 408
mail: [email protected]

Data opublikowania: 13:35, 22 lipca 2024

Kategorie: Oferty pracy